Tantra programy

Tantra https://www.tantradiamond.sk/ masáže sú masáže erotického, podmanivého charakteru, počas ktorých je masérka aj jej klient nahí, aby bola masáž čo najintenzívnejším zážitkom. História týchto masáží sa začala písať v starovekej Indii, keď boli tieto masáže praktizované ako cesta k dosiahnutiu osvietenstva, vykúpenia, uvoľnenia napätého telo a aj prepracovanej mysle. Niektoré zdroje uvádzajú, že tieto masáže tu boli medzi nami už vo veľmi dávnych dobách, avšak boli držané v tajnosti, pretože sa chápali ako veľmi blízke spojenie s božstvom a vesmírom, čo nemohol praktizovať hocikto, a teda o skutočných tajomstvách tantrických masáží vedela len určitá skupinka ľudí, ktorí sa nazývali v úvodzovkách bohom vyvolení, ktorým boli tieto tajomstvá zverené.

masáž

V súčasnosti je tantrizmus prístupní hocikomu, kto oň prejaví záujem a bude mať chuť sa dozvedieť niečo viac o jeho učení, životných pravdách, vyznávaniu boha. Tantrizmus je filozofiou, náboženstvom, učením a taktiež meditačnou technikou. Spája v sebe veľmi veľa prvkov z iných náboženstiev, technik z iných masáží, ale taktiež má čo ponúknuť z množstva originálnych myšlienok, pohľadu na tento pozemský svet, problémy, hodnoty, existenciu.

masáž

Z tohto učenia potom vychádzajú tantrické masáže, ktoré sú charakteristické tým, že sa nesú v spirituálnej atmosfére presiaknutej históriou. Tantrické masáže majú množstvo odlišnosti od klasických masáží, ktoré poznáme, pretože sa nezameriavajú na fyzické telo, ale taktiež aj na problémy vnútorného sveta a vnútorné rozpoloženie, akékoľvek chyby dokonalého zjednotenia človeka s vesmírom, ale i fyzickým telom s vnútorným svetom. Z toho dôvodu ponúkajú skvelý zážitok, ktorý vám pri klasickej masáži nikdy nebude dopriaty, pretože tantrické masáže sú masáže, ktoré sú spontánne a nemajú presne stanovený program. Každá 1 masáž bude svojím spôsobom originálna.