Vyčistite si studňovú vodu

Voda je neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek formy života. Vo svete trpí obrovské množstvo ľudí nedostatkom pitnej vody. Na Slovensku máme šťastie, že máme početné zdroje kvalitnej vody. Ľudia bežne disponujú vlastnými studňami, ktoré predstavujú ekonomický spôsob čerpania vody na rôzne účely. Vodu v studni je potrebné pravidelne testovať, aby sme si boli istí, že nepredstavuje zdravotné riziku. Testy určené na rozbor studňovej vody nájdete za výhodnú cenu v e-shope, ktorý nájdete na webovej stránke www.vodaservis.sk. Ak zistíte nejaké odchýlky od normy, vodu môžete vďaka širokému sortimentu určenému na úpravu studňovej vody Vodaservis.sk jednoducho skvalitniť.

voda

V prípade, že máte záujem o spoľahlivý spôsob čistenia studňovej vody, odporúčame Vám nechemickú dezinfekciu pitnej vody. Je vykonávaná za pomoci špeciálnej UV lampy. Tá sa postará o precízne odstránenie baktérií, ale zbaví vodu aj vírusov, či mikroorganizmov. Keďže ide o nechemický princíp čistenia vody, tento proces neovplyvňuje chuť vody nijakým spôsobom. Používanie UV lampy je jednoduché úplne pre každého. V prípade, že máte studňu, odporúčame Vám využívať práve UV lampu, aby ste zabezpečili spoľahlivo čistú pitnú vodu pre Vás a pre členov Vašej rodiny.

studňa

E-shop VODASERVIS Vám však ponúka aj mnohé ďalšie formy úpravy vody. Či už sú to zmäkčovače vody, tabletová soľ alebo filtre na vodu, určite to v ich ponuke nájdete za férovú cenu. Potrebujete sa poradiť, akým spôsobom by bolo najlepšie riešiť úpravu Vašej vody? Neváhajte sa poradiť s odborníkmi, ktorí sú tu pre Vás na telefónnom čísle +421 918 099 615. Taktiež máte možnosť využiť elektronický spôsob komunikácie, pričom e-mailová adresa znie info@vodaservis.sk. Aby Vám neunikli žiadne novinky z oblasti úpravy vody, či výhodné zľavové akcie, sledujte vodaservis.sk aj na sociálnej sieti.