Ako si užiť lepší orgazmus

Orgazmus je najkrajší životný zážitok a niektorí ľudia podstupujú niekedy až zvláštne a neobvyklé praktiky, aby ho dosiahli. Keď sa na túto tému zameriate napríklad na Internete, zistíte, že existuje toľko situácií ako dosiahnuť orgazmus, a že sú ľudia takí vynaliezaví, že budete žasnúť. Niektorí muži zasúvajú svoj penis medzi matrace, iným stačí k orgazmu výfuk pri automobile alebo hadica od vysávača, ale ako iste uznáte, niečo tomu predsa len chýba. Najkrajšie orgazmy totiž prichádzajú vo chvíli, keď sa muž stretne so ženou, a tá ho obdarí svojimi dotykmi.

masážne oleje

Dotýkanie sa pokožky ženskou dlaňou je niečo božské. Žena svojmu partnerovi odovzdáva svoju energiu, a tá je práve to, čo ho nasýti šťastím. Každý túžime vo svojom podvedomí po energetickom súzvuku, a takto získaný orgazmus je ešte len tým, čo napĺňa vnútorným pocitom šťastia. Ak práve vy masturbujete medzi matrace, nehanbite sa za to, pretože masturbácia je prirodzená, ale zamyslite sa nad tým, či by nebolo lepšie využiť energiu hebkých dievčenských dlaní alebo iných častí tela a užiť si energetický orgazmus. Energetický orgazmus je vždy veľmi príjemný najmä vo chvíli, keď sa vás dotýka dievča čo najväčšou plochou svojho tela, a najmä tými mäkkými a hebkými časťami, teda napríklad okrem dlaní sú to bosé chodidlá, prsia, bruško, zadok a stehná.

senzuálne masáže

Tohto javu tiež majstrovsky využívajú nuru masáže, kedy je dievča nahé či polonahé a dotýka sa svojho klienta čo najväčšou plochou svojho tela. Či už si zvolíte akúkoľvek senzuálnu masáž v Bratislave, tá je vždy umocnená aj pohľadom na krásne ženské telo, a tiež tým, že v priebehu masáže vyvíja fyzickú aktivitu iba masérka, zatiaľ čo vy si len užívate rozkoš z maximálneho uvoľnenia a relaxácie. Niektorí ľudia tiež praktizujú masáže radšej, než klasický sex, pretože sú tu lepšie sústredení na rozkoš, nie na fyzickú drinu pri mnohých sexuálnych polohách.