Tričko s logom

Často ja majitelia rôznych prevádzok, firiem, reštaurácií či pizzérii alebo dokonca drogérií a iných objektov zaujímajú, akú rovnošatu by zabezpečili svojim zamestnancom. Hlavným dôvodom je odlíšiť ich nejako od bežných zákazníkov, a tiež samozrejme ide o vytvorenie si akejsi reklamy, ktorá upozorní prípadných záujemcov o ponúkané produkty či služby. Na našej stránke promodarčeky ponúkame výrobu reklamných tričiek Promodarceky podľa vašich požiadaviek na mieru. Vyrábame reklamné tričká s logom na mieru pre ženy, mužov alebo dokonca aj pre deti. Firemné tričká sú veľmi populárne a pre potlač s vlastným logom sú ako stvorené.

tričko s potlačou

U nás si môžete vybrať z rôznych materiálov, rozličných farieb, strihov, veľkostí či dokonca i typov rukávov. Či už s krátkym alebo dlhým rukávom- firemné tričká s logom budú pre vašich zamestnancov to pravé orechové. Takéto tričká môžu byť super na nejaké špeciálne firemné večierky či akcie. Už dávno nie je pravidlom, že firemné tričká s logom sú zbytočne veľké a smiešne. Už dávno takéto tričká zamestnancom nestoja len v skrini. Nemusíte sa báť, že by sa vaši zamestnanci hanbili chodiť oblečení vo firemných tričkách. S výberom u nás neoľutujete. Ak si neviete dať rady, neváhajte, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme. Nášivka alebo potlač vášho loga môže byť viditeľná alebo malá, skoro nepostrehnuteľná. Je len na vás, akú si zvolíte. U nás si vyberie naozaj každý.

firemné tričko

Ponúkame vám naše služby za viac než len priaznivú cenu. Garantujeme vám kvalitu a priaznivé ceny. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a na kvalite našich služieb si naozaj dávame záležať. Neváhajte a vyberte si firemné tričká pre svojich zamestnancov ešte dnes. S nami to určite neoľutujete. U nás budete spokojní. Najväčším potešením pre nás je to, keď sa k nám naši zákazníci vracajú späť. Vtedy vieme, že naše úsilie stojí vždy za to.