Dobre ubytovanie

Hľadáte ubytovanie v Bratislave a okolí Travelguide na jednu alebo viac nocí? Hlavné mesto Slovenska ponúka množstvo možností na ubytovanie. Závisí len od toho, koľko ste ochotný za ubytovanie zaplatiť a čo od ubytovania očakávate. Bratislava má pre každého návštevníka množstvo zaujímavých ponúk, stačí si len vybrať to správne bývanie. Ak ste za hotelovú klasiku, nájdete v našom hlavnom meste plno hotelov z rôznym počtom hviezdičiek. Od lacných jednohviezdičkových až po päť hviezdičkové zo všetkými vymoženostiam, ktoré k tomuto typu ubytovania patria.

Bratislava

Väčšina hotelov bez rozdielu na hviezdičky ponúka pre svojich hostí aspoň možnosť ubytovania s raňajkami a väčší aj možnosť obeda a večere v hotelovej reštaurácií. Mnoho hotelov má aj špeciálne ponuky pre svojich hostí, ako sú napríklad používanie wellness centra pre ubytovaných hostí, alebo zapožičiavanie bicyklov, minigolf, kozmetické a kadernícke služby a pod. Pre firmy je to zapožičiavanie konferenčných miestností, a miestností pre meeting, alebo usporiadávanie teambuildingu. Druhou možnosťou ubytovania v Bratislave a okolí sú malé penzióny, apartmany, chaty alebo ubytovanie na súkromí.

Bratislava

V takomto type ubytovania sa môžete pohodlne vyspať a zaplatíte za ubytovanie podstatne menej, ako by to bolo v prípade hotelového ubytovania. No nie vždy máte k dispozícii ďalšie služby a vymoženosti, ako je to v prípade hotelového ubytovania ako napríklad wellness, kaderník, možnosť prania. No ak niekto hľadá len ubytovanie, za ktoré nechce dať až tak veľa, a ne potrebuje iné služby, alebo ide s deťmi, je pre neho takýto typ ubytovania super možnosťou. V súčasnosti už aj množstvo takýchto menších ubytovacích zariadení, alebo ubytovanie na súkromí poskytuje zaujímavé možnosti pre ubytovaných a rodiny s deťmi vo forme degustácie domácich produktov, minifarmy a pod. Travelguide vám ponúka najlepšie z Bratislavy.