Vznik nuru masáží

Erotické masáže sa vo všeobecnosti tešia narastajúcej popularite a obľube, pretože ľudia, ktorí si ich vyskúšali, si ich zamilovali kvôli množstvu benefitov. Erotické masáže spadajú pod masáže, ktoré využívajú techniku telo na telo, a teda sa tieto masáže stávajú ďaleko intenzívnejším a precíznejším zážitkom ako bežné masáže, ktoré ľudia obyčajne navštevujú. Tieto masáže môžete vyhľadať v tantrických salónoch, ktorých je na Slovensku niekoľko. Tantrické salóny zväčša ponúkajú veľmi zaujímavé erotické masážne programy, ktoré vás dozaista nadchnú svojim obsahom, cenou za štandardne odvedené služby.

masáž

Prvou z týchto typov masáží je aj menej známa nuru masáž, ktorá sa stále drží v tieni podstatne známejšej tantrickej masáže. Nuru masáž a tantrická masáž sú si v mnohom podobné, pretože vychádzajú z rovnakého učenia a spadajú pod už spomínaný erotický typ masáží. Nuru masáž je ale jedinečná v tom, že na rozdiel od ostatných typov, pri nej sa využíva špeciálne pripravený gél, ktorý sa volá rovnako ako táto masáž. Nuru gél dal v tejto masáži svoje pomenovanie. Vyrába sa špeciálnou receptúrou, čisto na prírodnej báze za použitia morských rias, ktoré disponujú úžasnými hydratačnými účinkami.

masáž

Masérka si tento gél aplikuje na telo a pomocou dotykov a pohybov ho roznesie po nahom tele svojho klienta, pričom tento gél slúži na jednoduchšie trenie tiel o seba. Nuru masáž taktiež sa nesie v znamení spirituality a pomalého tempa, pričom je viac orientovaná na duchovnú oblasť a nehmotnú sféru zákazníka. Veľkým benefitom tantrických masáží je práve to, že nakoľko sú filozofiou, náboženstvom a učením, tak sa nezaoberajú len fyzickým telom, ale sú viac orientované na nehmotné záležitosti. Práve vďaka tomuto dokážu dať erotické masáže človeku to, čo bežné masáže nedokážu, pretože tie sa zameriavajú len na uvoľnenie fyzického tela.