Potápame sa jedna radosť teraz a cestovať

Neviem ako vy my sledujeme TV správy ale to čo sa už deje či na Slovensku alebo v zahraničí je desivá predstava keď sa tak zamyslím na tým už ide asi koniec sveta takzvaná Apokalypsa samé zemetrasenia všade či na Východe Slovenska ale aj v zahraničí plno materiálnych škôd ale aj obetí na životoch. V nedávnej dobe bolo obrovské zemetrasenie v Turecku totálna skaza cez 2000 mŕtvych aj to neudávam presne. Ešteže na Východe Slovenska boli len materiálne škody aj to je otrasné nakoľko veľa ľudí tam žije veľkej chudobe ako si postavia zrekonštruujú nové príbytky keď nemajú peniaze. Koľko ľudí nemá ani poistene ani prácu. Smutná doba sa žije ťažká. My sa čudujeme že ľudia húfom chodia na dovolenky či už raz do roka ako ktorý niektorí ľudia aj trikrát ako budú vzdychať že nemajú na to smiešne iné nepočuť ten je v Španielsku a na iných destináciách človek nie si istý ničoho to je len chamtivosť opačnom význame aby som sa mohol chvastať kde som bol čo som zažil ale ani trochu nepomyslia že by sa mohlo niečo stať.

výlet  do diaľky

My chodíme na pár dní k maminej sestre na Stredné Slovensko za Banskú Bystricu obec Hrochoť a v pohode nám to stačí. My sme boli pre 15 rokmi v Taliansku len tie cesty hrozné tam a späť more samotné je krásne ale tiež zákerné môjho kamoša kamarát sa takto v Chorvátsku utopil ani ho nenašli strašné. Nikdy človek nevie kde a čo na neho číha ale nemôžeme na to myslieť človek by sa ani nepohol nikam ale myslím si že na Slovensku je najlepšie síce mal by byť človek aj tu na pozorne. Láska prírode stačí ísť do prírody alebo si zapnem stanicu cestovanie po anglicky TRAVEL a vidí tam krásu prírody no nám to v pohode stačí alebo je aj na stanici jednotka relácia cestou po rôznych krajinách sveta podaktorí viete čo určite myslím. Aj dnes v stredu sa dá ísť do prírody je krásne slnečný deň ja by som nedbala keby bolo takto plus 18 stupňov až do nového roku mám aj encyklopédiu cestou okolo sveta pred nejakým časom som ju čítala niekedy sa ku nej vrátim.

lúka

Dnes som začala písať o čosi neskôr bola porucha na internete robia u nás v dedine internet a robotníci čo kopú jamy presekli kábel no poviem vám katastrofa to sa už človek ani pohnúť ďalej nevie mala som nervy ako tiger v klietke volala som prečo nejde internet dnes je viac či menej každý závislí od internetu či už sa zabáva alebo pracuje Home Office. Dnes je tak krásne že ani sedieť doma sa človeku nechce alebo že by sme cestovali prstom na mape. Inač viete čo je najlepšie na nervy sladkosti no samozrejme rozumnou mierou aby človek nemyslel na zle veci alebo si dobre dať relax pospať si a podobne ja si radšej zacvičím a udržím kondíciu.