Svietidlá pre vás

Na ledprodukt.sk nájdete množstvo rôznych svietidiel, ktoré pre Vás prinášame v najmodernejších prevedeniach. Led technológie ponúkajú nekonečné možnosti svietenia všade tam. Kde je to potrebné. V dnešnom svete si dokážete touto modernou technológiou napomôcť so svietením v interiérových, ale aj v exteriérových priestoroch pomerne dostatočne účinne a zároveň úsporne. Led svietidlá ponúkajú dlhú životnosť s ohľadom na životné prostredie a zdravie človeka. Preto je veľmi vhodné vymeniť staré typy žiaroviek, žiariviek ale aj iných svetelných zdrojov za tieto úsporné, moderné a hlavne funkčné led svietidlá.

svietidlá a svetlo

Na ledprodukt.sk nájdete kvalitné len svietidlá v rôznych prevedeniach ale aj funkčnostiach. Aktuálne v ponuke sú LED REFLEKTORY. LED reflektor 50w 5500K v čiernom prevedení je vhodný pre vonkajšie a teda exteriérové svietenie, napríklad osvetlenie pre Váš dvor, ihrisko, park a iné obdobné vonkajšie priestory, ale taktiež je vhodné ho využívať aj na svietenie v garážach, halách a iných obdobných priestoroch a teda v interiéroch. Jeho prevedenie a jeho rozmery 204 x 192 x 22 mm poskytujú dostatočné veľkosti pre jeho ľahkú montáž aj na tesných a úzkych miestach.

svetlo vo tme

Led reflektor 50w 5500K sa vyznačuje vysokým krytím a teda IP65, čo napovedá o jeho odolnosti v nepriazni počasia ako je dážď a sneh. Jeho konštrukcia je pomerne odolná je vyrobený z hliníka a tvrdeného skla, čo zabezpečuje jeho ľahkosť a,,šikovnosť,,. Farba svetla je dostatočne intenzívna na dokonalé osvetlenie aj tých najtmavších miest a teda farba svetla led reflektora je v studenom bielom prevedení – 5500K. Životnosť led reflektora je pomerne dlhá a to v plnej prevádzke činí až 15 000 hodín. Doprajte svojim tmavým priestorom dokonalé osvetlenie pri Vašich aktivitách a teda v garáži, dielni, ateliéri, v halách ale rovnako tak aj v spoločenských priestoroch, klubovniach a v mnohých iných. Jeho využitie vďaka jeho parametrom a veľkostnej kapacite nájdete určite všetci.