Nezařazené

Svadobné prípravy: Nezabudnite na originálnu potlač!

K najvýznamnejším a najpamätnejším dňom sa v ľudskom živote radí svadba. Áno, je to určite krásna udalosť, hoci s Ňou prichádzajú na rad aj rôzne starosti a hlavne to, aby na túto udalosť prišli tí, ktorých tam chceme a aby na tento deň spomínali spolu s nami peknými spomienkami.

zásnubný prsteň

Práve preto panujú názory, že tá svadba pre ženícha a nevestu nakoniec môže prinášať aj určité stresy či lepšie povedané povinnosti, aby svojim hosťom zabezpečili všetko potrebné. A sem sa okrem samotnej hostiny radí aj potlač rôznych vecí, zo všetkého najskôr sú to svadobné oznamenia.

  • A toto je bod, ktorý nám umožňuje vyberať tie skutočne najrôznejšie možnosti. Rôzny vzory, štýly, texty a prevedenia.

Môžeme to brať ako výhodu. Je v podstate skvelé, že si môžeme nechať zhotoviť svadobné oznámenie na mieru a s výberom sa teda trochu pohrať. Dnes je to navyše pomerne jednoduché, pretože celá záležitosť sa dá vybaviť online. Je to navyše prehľadnejšie a máme možnosť zvoliť originálne štýly. Pravdepodobne totiž pri tom nebudeme myslieť len na seba a na to, čo sa páči nám, ale oznámenia zrejme budeme chcieť prispôsobiť aj pozvaným hosťom- rodine, kamarátom, kolegom.

  • A tomu, aby na všetkých, alebo aspoň na väčšinu tento svadobný oznam pôsobil atraktívne, či aspoň štýlovo a sympaticky.

svadba, oslavy

V prípade potlače by sme nemali zabúdať ani na etikety na fľaše (víno). Na takýchto etiketách by sa následne mali nachádzať mená ženícha a nevesty, ale aj dátum svadby a slušnosť káže, že by tam nemali chýbať ani vety ako „dobrú chuť“ alebo „na zdravie“.

Potom sú tu aj ďalšie náležitosti, hostia ocenia, ak budete mať pre nich vytlačené konkrétne menovky a zasadací poriadok. Pri hostine by im zasa v rukách alebo v ich blízkosti nemalo chýbať vytlačené svadobné menu toho, čo sa na hostine bude podávať.

Toto sú v skratke dôvody, prečo by sme pri prípravách mali vopred myslieť aj na služby, ktoré ponúkajú kvalitnú potlač s univerzálnymi a originálnymi motívmi.