Cenovo výhodné a praktické plastové obálky

Ak stále zvažujete správny výber obalového materiálu a porovnávate výhody zasielania v papierových kartónoch v porovnaní so zasielaním v plastových obálkach naše rady oceníte.

Trh jednoznačne ukazuje výhody plastových obálok, zákazníci ich už dlhšie obdobie uprednostňujú pred klasickými kartónmi.

Dôvodov je mnoho, použité plastové materiály sú recyklovateľné, ekologické a prijateľné pre životné prostredie. Zároveň sú veľmi pevné, odolné, ľahko sa s nimi manipuluje a pri plastových obálkach nikdy nespozorujete zatečenie, roztrhnutie alebo iné poškodenie.

envelope-997009_640

Plastové obálky z ponuky plastové obálky vynikajú originalitou, sú unikátnym spojením dvoch stabilných a odolných plastových vrstiev, z povrchovej a vnútornej tmavej fólie, ktorá chráni obsah obálky.

Ich farebné prevedenie je štandardné biele alebo čierne a v ponuke nájdete aj pestré pútavé farby vďaka ktorým sa obálka dá využiť na mnoho spôsobov aj vrátane domáceho použitia.

V ponuke sú aj plastové obálky s uškom, ktoré ešte viac zvyšujú praktické využitie a funkčnosť obálky, manipulácia s nimi najmä pri zahraničnej preprave je pohodlná a bezpečná, dajú sa uskladniť viacerými spôsobmi aj napríklad zavesením.

Všetky výhody plastových obálok vedú aj k ich výhodnej konečnej cene, čo ocení najmä zákazník, prepravné náklady nie sú až tak vysoké ako pri papierových kartónoch.

Pri výbere plastovej obálky si vždy zvoľte vhodnú veľkosť, počítajte minimálne s 20% navyše oproti pôvodnej veľkosti tovaru, doručíte tak zásielku nepokrčenú a nepoškodenú.

Vzhľadom na široké využitie plastových obálok je vždy výhodnejšie nakupovať väčšie množstvá, v ponuke si môžete vyberať od 10 až po kusové balenia, samozrejme, že individuálne množstvá nie sú problémom.

colorful-360081_640

Ponúkané obálky majú premyslený a spoľahlivý systém zatvárania pomocou pevnej lepiacej fólie vo forme dostatočne širokého pásu, ktorý pevne uzavrie obálku a zabezpečí bezproblémovú prepravu.

Nájdite si inšpiráciu, veľkosť, farbu, prevedenie plastovej obálky, rozhodne kvalitne splní účel použitia.