Na čo nezabudnúť pri budovaní značky

Ak začínate podnikať a máte v pláne vytvoriť kvalitnú značku so spoľahlivými partnermi nemali by ste zabúdať na jednu veľmi dôležitú drobnosť. Možno je to to posledné, čo Vás napadá pri zakladaní novej prevádzky či kancelárie, ale je to jeden z veľmi podstatných faktov, ktoré ovplyvňujú budúcu spoluprácu s investormi či obchodnými partnermi. Napadlo Vás niekedy, že prvý dojem je veľmi dôležitý? A práve detaily sú to, na čom veľa spoločností ťaží ale aj stráca. Dôležitým je prostredie. Nielen to pracovné ale aj obchodné. Môžete mať to najmodernejšie a najluxusnejšie zariadenie. Ale ak v priestoroch podniku nie je dostatočne udržiavaný poriadok, je to to prvé čo nový partner uvidí. Je naozaj nevhodné a nepríjemné navštíviť firmu, kde je prvotným dojmom nedostatočný poriadok a hygiena. O firme samotnej to veľa napovedá.

Pri výbere upratovacej firmy stavte na kvalitu a odborne vyškolený personál

Nielen z hľadiska reprezentácie, ale aj kvality poskytovaných služieb a starostlivosti o svojich zamestnancov. Nikto však nečaká, že upratovanie padne na vašu hlavu. Práve pre menšie firmy aj veľké spoločnosti je poskytovaný servis upratovania. Pri výbere firmy, ktorá sa bude starať o časť reprezentácie vašej spoločnosti a komfortnosti priestorov pre partnerov a zamestnancov buďte obozretný. Na trhu je viacero firiem a mnohé z nich poskytujú kvalitný servis čistiacich a upratovacích služieb. Hlavným kritériom pri výbere firmy na spoluprácu je kvalita vykonanej práce, tú si vieme overiť z recenzií a celkovej histórii firmy. U nás operujú firmy s niekoľko ročnou tradíciou v obore. Pracovníci týchto firiem musia prejsť riadnym zaškolením pred začatím práce. Nemusíte sa teda obávať poškodenia či znehodnotenia priestorov a zariadenia podniku.

čisté priestory firmy= dobrý prvý dojem

Pravidelnosť je veľkým plusom – ak nechcete neustále riešiť problémy so zabezpečovaním tejto služby, je výhodné hodiť problémy za hlavu a dohodnúť sa na pravidelnom servise. Odpadá Vám teda povinnosť opakovane obstarávať dodávateľa upratovacích služieb. Variabilita prác a rozsah je iba na Vás a na dohode s poskytovateľom. Môžete si byť preto istý, že vaše požiadavky budú vopred dohodnuté a splnené, bez zbytočných dohadovaní a dopĺňaní. Odpadá teda zdĺhavé zaúčanie a vybavovanie zamestnancov, ktorý by túto prácu mali vykonávať. Dnes je využívanie čistiacich a upratovacích služieb bežnou realitou a zaužívanou rutinou. Vďaka pedantnosti a odbornej príprave sa môžete vždy spoľahnúť na dobre vykonanú prácu a výborný prvý dojem pre vašich budúcich aj terajších partnerov.