Masáž lingamu je niečo božské

Sledovali ste niekedy pár, muža so ženou, ktorý si užíval sexuálne hry tak, že žena svojmu partnerovi vykonávala hand job, teda dráždenie penisu mäkkou a vlhkou dlaňou? Je to nesmierne vzrušujúci pocit a každý muž si ho môže vychutnať tak, ako keby to malo byť naposledy v živote. Pre oboch partnerov má táto technika svoje výhody, jednak sa dievča príliš nenadrie, pretože dráždenie penisu dlaní nevyžaduje veľkú fyzickú námahu tak, ako pri väčšine polôh klasického sexu, a potom muž si iba užíva sladkú prítomnosť a nemusí sa v podstate vôbec pohnúť.

erotické masáže

Pre mužov je hand job skutočným pôžitkom, a to ani nemusí dôjsť priamo k orálnemu sexu, niekedy naozaj postačí k skvelému orgazmu len toto. A teraz si predstavte, že sa vám venuje prekrásna dievčina, a že hand job vymení za masáž lingamu bratislavatantra.sk. Ono je to tak trochu podivné slovo, „lingam“, avšak nepredstavujte si pod ním niečo hanlivé, ide o váš penis so všetkým, od citlivého žaluďa, po uzdičku, až k jeho koreniu.

most cez Dunaj v Bratislave

Pamätajte na to, že penis je v ochabnutom stave len málo prekrvený, a slúži skutočne len na odvod tekutín z močovej trubice, ale akonáhle sa vaša duša vzruší, akonáhle ucíti podnet, že by bolo vhodné obohatiť svoje okolie svojim božským semenom, mohutným výstrekom, sprevádzaným rozkošným stenaním a vzlykaním, začnú sa jeho duté telieska plniť krvou neuveriteľne rýchlo, až sa z ohybnej hadičky stane veľmi pevný a dokonalý nástroj na navodenie neuveriteľnej rozkoše.

Masérka to dobre vie a počítajte s tým, že to tiež využije. Pre váš slastný orgazmus, ale aj pre seba. Aj ona z toho má pôžitok, nemyslite si, že je to hocijaký robot, čo len vykonáva naprogramované pohyby, napokon to by vás ani nebavilo, prišli ste predsa do masážneho salónu užiť si prítomnosť krásnej živej bytosti, že? A ruku na srdce, ženskú krásu doteraz nič neprekonalo, a zrejme ani nič neprekoná.