Fotky, ktoré si môžete vystaviť

Pri každodenných činnostiach častokrát vyťahujeme mobil a fotíme. Dnes zachytávame veľké množstvo fotiek na mobilný telefón a potom sa v stovkách ba aj tisíckach fotografii v galérii mobilu nevýznamné a zapadnú častokrát do zabudnutia. Takto množstvo ľudí príde o svoje cenné momenty zo života. Sme leniví a častokrát nám fotka v mobile, ktorú si raz za čas pozrieme, stačí. Nájdite si však pár minút večer, povyberajte si fotky a dajte si ich zvečniť. Vyvolávanie fotografií je v dnešnej dobe na úplne inej úrovni. Fotku si môžete dať vytlačiť aj priamo z domova a pohodlia svojho gauča. A to na fotkyzababku.sk. Internetová stránka fotkyzababku.sk vám ponúka možnosť nahrať svoje zábery priamo z mobilu. Fotografie, ktoré si nahráte do systému vám spoločnosť Fotky za babku do niekoľkých dní vytlačí a odošle na adresu.

fotenie

Samozrejmosťou je vysoká kvalita.

Pokiaľ vaše fotky už v mobile nie sú rozmazané a výrazne nekvalitné, môžete sa tešiť na fotky vysokej kvality, živých farieb, pestrosti, vysokej hĺbky ostrosti a rozlíšenia. To vám poskytuje už aj štandardná kvalita. Pri výbere prémiovej kvality sa môžete tešiť na fotky ako od fotografa.

fotografie

Rozmer podľa predstáv.

Vytlačené fotografie nemusia byť len klasického malého formátu 10×15 cm. Dnes sú už aj fotoalbumy prispôsobené na rôzne možnosti veľkostí fotografii. Nebojte sa ani väčších rozmerov. Či už len na prilepenie do fotoalbumu alebo aj na obraz na stenu. Vašu domácnosť môžete krásne zútulniť rodinnými fotografiami v rámčeku. Alebo sa môžete tešiť z obrazu na fotoplátne. Vyvolanie fotografii online, ako aj výrobu fotoplátna z vašich fotiek z mobilu vám zabezpečí fotkyzababku.sk. Nájdite si aj vy čas a dajte fotky z dovolenky, rodinných osláv či svojich ratolesti zvečniť. Vytlačená fotografia je tou najkrajšiu spomienkou na minulosť, ktorú vám už nikto nezoberie.