Dizajnové LED panely do podhľadov dokonale zapadnú

Osvetlenie miestnosti sa dá riešiť rôznymi spôsobmi. Záleží na vkuse architekta i majiteľa a všetkých pragmatických parametrov, ako je napríklad rozpočet a spotreba energie. V tomto smere by sme radi poukázali na možnosti osvetlenia, ktoré sa dajú vykúzliť s perfektnými praktickými a zároveň dizajnovo dokonalými LED panelmi. Led panel môže mať rôzny tvar. Buď sa dá zakúpiť v kruhovom tvare alebo v hranatom tvare. Obidva tvary sú dizajnovo veľmi zaujímavé a treba ich napasovať do celkového dizajnu a koncepcie miestností a budovy. Výhodou na LED paneli je to, že sa dá pomerne jednoducho inštalovať a má všetky benefity LED technológie, na ktoré si len spomeniete.

LED osvetlenie

LED panely od Ledprodukt.sk sú veľmi kvalitné a konštruujú sa tenké, tak aby sa dali naozaj veľmi ľahko a pohodlne inštalovať. Panely sú určené do podhľadov, ktoré budú nasvietené. Sú veľmi vhodné aj ako hlavné osvetlenie, keďže na výber je z viacero výkonov osvetlenia. Keďže sú veľmi tenké ľahko ich prichytíte aj pri znížení stropu len 10 cm, a to praktickými klipmi. Súčasťou balenia je aj napájací zdrojov pre LED panel.

dizajnové osvetlenie

Keďže LED technológia je veľmi atraktívna, nakoľko dokáže úsporné svietiť a spotreba energie je nízka, zvážiť dizajnovo zaujímavé LED panely je vždy na mieste. Osvetlenie tak dostane moderný nádych a štýl a zároveň skvelé spotrebiteľské vlastnosti a parametre. Navyše si môžete vybrať svetlo rôzneho sfarbenia: teplé, studené alebo neutrálne. LED panely sú inak bielej farby a tak pekne zapasujú do každého stropu, ktorý sa u nás bežne necháva práve biely. Použiť sa dajú naozaj tekmer všade a vyzerajú výborne. Svietivosť musíme tiež vyzdvihnúť a rovnako aj predĺženú záruku na 3 roky, čo je najmä vďaka výbornej kvalite a dlhej životnosti. Neváhajte vybrať LED panely pre svoj projekt, nakoľko máloktoré osvetlenie ich predčí, či už po parametrovej alebo dizajnovej stránke.