Vyhrajte sa s LED svetlami

LED svetlá sa už dávno neobmezdujú len na jednotlivé žiarovky. Nakoľko sú veľmi populárne a všestranné, výrobcovia popustili uzdu fantázií a ponúkajú atraktívne riešenia. Výhody LED svietidiel sú dobre známe, nebudeme sa im teraz venovať. Pozrieme sa skôr na to, aké sú dnes možnosti pre domácnosti.

led bodove obyvacka

Najväčší internetový obchod, ktorý u nás ponúka LED svetlá https://www.ledprodukt.sk/ má všetko, čo by ste vo svojej domácnosti v rámci LED svietidiel mohli potrebovať. Poďme sa pozrieť čo, okrem klasických LED žiaroviek, je k dispozícií.

LED pásy – sú dostupné v dĺžkach od 2 do 25 metrov. Najviac ich oceníte v kuchyni alebo kúpeľni. V kuchyni sú užitočné na osvetlenie pracovného priestoru. V kúpeľni sú skôr štýlovým, atmosférovým osvetlením. Sú stmievateľné a dajú sa ovládať diaľkovým ovládačom. Čo viac dodať, dokonalosť.

LED panely – poskytújú väčšie osvelenie a vďaka ľahkej inštalácií do sádrokartónu sa ideálne hodia do stropov obývačiek alebo predsiení. Dodávajú sa v rôznych výkonoch a tvaroch. Môžete mať kruh alebo štvorec, môže svietiť silnejšie alebo tlmenejšie. Podľa toho, ako sa Vám, do ktorého priestoru hodia.

LED lišty a profily – dajú sa použiť aj imidžovo do kuchyne alebo domácej dielničky. Zároveň sú veľmi funkčné, pretože postkytujú osvetlenie presne nad miestami, kde sa pracuje a treba si vidieť na ruky.

kuchyna

LED reflektory – napriek svojmu názvu sú vhodné aj do interiéru. Aj keď hlavne ich vuyžijete pri osvetelní dvora, príjazdovej cesty alebo záhrady.

Pohybové sensory – aj tu je možnosť ma LED svetlo. Dosah môže byť až 12 metrov a možnosť svietenia od 10 sekúnd do 15 minút.

LED svetlá sú dostupné aj v ďaľších, minoritných kategóriach, ako napríklad vianočné osvetlenie, lampy alebo podhľadové osvetlenia. Možností je veľa. Kadžý priestor v byte či dome Vám pomôžu rozžiariť a zútulniť.