Nezařazené

Kratšie strihy nohavíc je možné nosiť tak, aby nám neskracovali nohy, lodičky na vysokom podpätku budú na to tie pravé

Odevné značky bez ponuky dámskych džínsov by neboli pre zákazníčky zaujímavé, pretože džínsy sú základným kameňom pri tvorbe outfitov na každý deň. A ak sú v strihoch, ktoré lichotia ich postavám, obľúbenosť nebude mať konca. Mom džínsy patria k populárnym štýlom vďaka svojej pohodlnosti.

Skvelá kombinácia čižiem a džínsov

Osviežiť svoj šatník nákupom nového kúska niektorého z množstva druhov odevov, napríklad od BIG STAR je dobrý nápad, pretože ide o výrobcu, ktorý vie, čo ženám pristane a vyrába kvalitné odevy v trendových štýloch. Džínsy mom jeans Bigstarjeans.sk však nesmú chýbať, mnohé strihy, farby, dĺžky či hrúbky materiálu sú zárukou všestranného využitia počas celého roka.

Aj keď chcú byť ženy prevažne sexi, vždy budú klásť dôraz na praktickosť a pohodlnosť nosených kúskov, preto sú mom džínsy také obľúbené. Ide o džínsy s vysokým pásom, v širšom strihu a kratšej dĺžke. Práve skrátená dĺžka nohavíc umožňuje obuť si k nim topánky na vysokom podpätku, ktorý dodá výzoru šmrnc a sexi štýl. Predĺži tak nohy, čo by v prípade nízkej obuvi mohlo spôsobiť výraz krátkych nôh.

Nie je preto nutné, aby si tieto kúsky obliekali len ženy s perfektnými mierami a postavami modeliek, práve vhodné doplnky a obuv dokážu vyčarovať požadovaný efekt. Vysoko posadený pás nohavíc vyčaruje peknú siluetu, zoštíhli a vytvaruje postavu o oblasti pásu. Džínsy si však môžeme dopriať vo viacerých farebných odtieňoch modrej, vyšúchané, bielené, ale aj tmavé, jednoliate, pre mladšie ženy aj s prestrihmi či výrazným prešívaním, ozdobami a podobne.

Širší strih zaistí maximálne pohodlie

Každý strih džínsov je možné skombinovať s mnohými štýlmi odevov, elegantnými či športovými, všetko záleží od príležitosti či našej preferencie jednotlivých štýlov odievania. Netreba sa báť ani experimentovania, samozrejme, v rámci našich možností, aby sme sa cítili spokojné a vo svojej koži. Široké možnosti nám dávajú priestor skúšať a kombinovať aj zdanlivo nekombinovateľné, výsledok nás však môže veľmi milo prekvapiť.