Nezařazené

Erotické masáže a tantra

Erotické masáže Tantradiamond.sk sú masáže veľmi intímneho charakteru, v ktorom vládne veľmi blízky, dôverný, nepretržitý telesný kontakt a spojenie medzi masérkou, masérom a klientom. Tantrické masáže sú v súčasnej dobe veľmi obľúbenými druhmi masáží, pretože tantrické salóny poskytujú jedinečné služby, ktoré sa nedajú porovnávať so službami v klasickým masážnych zariadeniach a salónoch. Hoc tantrické masáže a ich najrôznejšie obdoby sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané, stále sa nedá povedať, ako k nim pristupuje spoločnosť a akým má celkový pohľad na tantrické umenie, tantrizmus, masáže, tantrické učenie, vyznávanie ľudskej nahoty, erotický a veľmi intímny typ masáží a stimuláciu a intímnych partií.

žena

Spoločnosť sa v rámci otázky zväčša delí na dve skupiny, a to na tých, ktorí tantrickú masáž už pocítili na vlastnej koži a mali šancu pochopiť, že predsudky spoločnosti sú absolútne neopodstatnené a že tantrické salóny nie sú v skutočnosti erotické salóny poskytujúce sexuálne a erotické služby svojim klientom za peniaze, pričom sa len ukrývajú za krajší a pre spoločnosť prijateľnejší názov a oháňajú sa históriou tantrizmu prameniaceho zo starovekej Indie, a druhú skupinu tvoria odporci.

žena

Teda tí, ktorí v žiadnom prípade neschvaľujú masáže takéhoto typu a nesúhlasia s učením tantrizmu, ktorý obhajuje ľudskú nahotu, otvorene o nej hovorí, rozoberá sexualitu, snaží sa jej porozumieť a v rámci absolútneho uvoľnenia tela, mysle, duše i ducha pomocou dokonalého vzrušenia a eufórie pomáha svojim klientom odbremeniť sa spopod okovov každodenného stereotypného života, bolestí, strastí a problémov, ktorým sa nikto z nás nevyhne a ktoré sú jednoducho súčasťou života každej jednej ľudskej bytosti. Tantrické masáže a samotný tantrizmus jednoducho spadá a navždy pravdepodobne aj bude spadať pod témy, ktoré vždy vyvolávajú vášnivú a búrlivú diskusiu.