Doprajte mužom, čo im patrí, aby v Levici nesmerovali erotické služby k zániku

Čo muža najviac vzrušuje? Nad touto otázkou by sa mal zamyslieť každý, kto má záujem hlbšie preniknúť do tajov sexuálnej rozkoše a uvoľnenia sexuálnej energie, a kto si zároveň kladie otázku, či smerujú erotické služby v meste Levice https://www.privatportal.sk/blog/smeruju-eroticke-sluzby-v-meste-levice-k-zaniku k zániku.

Zmyslové vnemy – erotika a sex sú najkrajšie zážitky v živote dospelého človeka a každý z nás ich vníma predovšetkým zmyslovo. Preto sa tiež sexu často prezýva, že je zmyselný. Je to celkom logické, pretože cítime každý jemný dotyk na nahej koži a sledujeme svojim zrakom partnera či partnerku, ako si sexualitu užívajú až do špiku kostí. To ale nie sú jediné dva zmysly, ktorými sex vnímame, nesmierne dôležité je dať voľný priechod vášni sluchovej, chuťovej a čuchovej.

nahé dievča

Čím viac sa milenci prejavujú svojimi milostnými vzdychmi, tým viac to vzrušuje ich náprotivok. A priznajme si, že sú vzdychy niekedy také vzrušujúce, že samy o sebe prispejú k orgazmu. Okrem sluchu má však obrovský význam kombinácia chuti a čuchu. Tieto dva zmyslové vnemy sú navzájom prepojené, a najmä pre mužov predstavujú obrovský zdroj potešenia. Veľmi radi čuchajú a olizujú vagínu, je to veľmi slastné a vzrušujúce samo o sebe. Okrem vagíny niektorých mužov priťahuje aj vôňa podpazušia a tiež vôňa potu na chodidlách, niektorým dokonca postačí na orgazmus ňuchanie a olizovanie použitých pančúch či topánok, alebo vône použitých nohavičiek.

erotické služby

Mimozmyslové vnemy – každý muž vníma aj mimozmyslovo, niektorí viac, iní menej, záleží na tom, ako majú túto schopnosť aktivovanú. Mimozmyslovým vnímaním môžeme označiť tretí zmysel, intuíciu a niečo, čo naznačuje, či je žena alebo dievča v dobrej fyzickej i psychickej kondícii, či sa cíti uvoľnená a spokojná. Tretí zmysel nikdy neklame, aj keď sa môže žena snažiť o oklamanie lživým tvrdením, preto je dobré toto vedieť a uvedomiť si to a snažiť sa poskytovať svoje sexuálne služby či hrátky v pohodovom prostredí, a na úrovni. K tomu patrí dostatočný spánok a odpočinok, intímna hygiena a vhodná, najlepšie zdravá výživa bez alkoholu, bielej múky a bieleho cukru.