Umenie darovania pokoja

V súčasnej dobe poznáme množstvo typov masáží, ktoré využívajú najrôznejšie masážne techniky a triky. Masáže prinášajú uvoľnenie prostredníctvom dotykov a pohybov licencovaných masérov a masériek, ktoré ovládajú teórie o tlakových bodoch a dôležitých miestach ľudského tela, ktorých stimulácia prináša výborné výsledky. Správne masáže by sa mali podpísať nielen na fyzickom tele, ale predovšetkým na našej psychike. Cieľom masáží by malo byť i zameranie na vnútorný svet človeka, ktorý sa lieči úplne odlišným spôsobom ako bôle, rany a stuhnuté svaly fyzického tela. Jedným z takýchto typov masáží sú i masáže senzuálne.

žena

Disponujú filozofickým a hlboko meditačným a očisťujúcim charakterom, ktorý sa nezameriava len na ľudské hmotné telo. Čaro senzuálnych masáží je práve v tom, že masérky a maséri ovládajú umenie darovania pokoja prostredníctvom pohybov a dotykov bez toho, aby došlo k pohlavnému styku medzi masérkou a jej klientom. Hoc sú senzuálne masáže erotické, neznamená, že nemajú presne stanovené hranice, a to ako pre správanie klienta, tak i pre správanie masérky. Je na vás, pre aký typ masáže sa rozhodnete.

masáž

Či dáte prednosť jednoduchej masáži, ktorá vás kúzelným spôsobom uvedie do doteraz nepoznaného sveta erotických masáží, rozhodnete sa pre masáž, ktorá bude odvedená vysoko profesionálne a nadštandardne, pretože ste ten typ človeka, ktorý vie, čo za svoje peniaze očakáva a ste rozhodne náročným klientom. Trúfnuť si môžete aj na typ masáží, ktoré vyžadujú skutočne vysoký level sebaovládania a vyskúšať tak na vlastnej koži, čo všetko dokážete zniesť a nebojíte sa spoznávať svoje hranice. Senzuálne masáže sú charakteristické tým, že masérka sa špeciálne venuje oblasti pohlavného údu. Pravidelné návštevy senzuálnych masáží dokážu výrazne znížiť riziko nepríjemných ochorení.